نیاز به انجام پرداخت های ارزی موضوعی است که سالیان متمادی به عنوان مشکل اساسی در کشور مطرح است، چرا که عمده مبادلات با خارج از کشور از طریق کارت های اعتباری ویزا و مستر کارت انجام می گیرد. شما با داشتن یک کارت ارزی می توانید بسیاری از خریدها را انجام دهید .

مستر کارت هدیه ezGyft با قابلیت های بالایی که دارد می تواند تمامی پرداخت های متداول را انجام دهد. پرداخت در فروشگاه های خارج از کشور از طریق دستگاه پوز (POS) و خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی که به درگاه مستر بین الملل متصل هستند، ویژگی اصلی مستر کارت های هدیه هستند. سقف میزان شارژ مسترکارت ایزی گیفت 1000 دلار آمریکاست، یکبار شارژ می شود و یک سال اعتبار دارد. این کارت به حساب بانکی متصل نیست و به صورت پیش پرداخت PrePaid ارائه می گردد. از مستر کارت ایزی گیفت می توانید برای بودجه بندی سفرهایتان استفاده نمایید.

 

توجه نمایید که صدور کارت های گیفت از 50 الی 1000 دلار با مضرب 50 دلار امکان پذیر است.

توجه: برای پرداخت های دلاری کارمزدی اعمال نمی شود ولی در صورتی که پرداخت شما، غیر دلاری است، حتما نرخ برابری آن ارز را با دلار محاسبه کرده و کارمزد نرخ تبدیل ارز را نیز به آن مبلغ اضافه نمایید. برای محاسبه نرخ برابری ارز می توانید از وبسایت XE.com استفاده کنید. بعد از محاسبه نرخ برابری لازم است، 4% به عنوان کارمزد تبدیل نرخ به آن اضافه شود. توجه نمایید این کارمزد تبدیل ارز برای کارتهای ویزا و مستر 2.5% الی 4% است و برای مستر کارت های ما مبلغ 2.5 % اعمال می شود ولی از آنجایی که کارت های هدیه یکبار شارژ می شود و امکان اضافه کردن به موجود کارت وجود ندارد، برای جلوگیری از انجام تراکنش ناموفق، رقم کارمزد را بالاتر در نظر بگیرید.

 

ویژگیهای مستر گارت گیفت

قابلیت شارژ از 50 الی 1000 دلار
پایه ارزی کارت دلار آمریکا
امکان خرید با سایر ارزها دارد
تاریخ انقضای کارت یکساله
پنل بانکی جهت مشاهده موجودی و گردش حساب دارد
امکان اتصال به حساب پی پال دارد
کارمزد پرداخت با دستگاه پوز به صورت دلاری ندارد
کارمزد پرداخت آنلاین ارزی دلاری

ندارد

 

 

متداول ترین پرداخت ها ارزی که می توان با مستر کارت هدیه انجام داد

  • خرید از دستگاه های(P.O.S) در سراسر دنیا
  • ثبت نام آزمون های بین المللی نظیر: TOEFL, USMLE,GRE, IELTS,...
  • رزرو آنلاین هتل ها و پروازهای خارجی
  • پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت و ویزای کشورهای مختلف
  • خرید انواع برنامه های موبایلی، خرید هاست و دامنه، خرید لایسنس نرم افزار های اورجینال
  • خرید از وبسایت های خارجی مثل ebay, Amazon, Alibaba,...
  • پرداخت هزینه کنفرانس های خارجی و هزینه چاپ مقاله در ژورنالهای خارجی
  • پرداخت های تکرار شونده( پرداخت های هفتگی و ماهانه، ... که به صورت آبونمان دوره ای هستند. لازم به ذکر است گوگل ادوورز و آی تیونز آمریکا نیز جزء این دسته از پرداخت ها هستند

 

 

مستر کارت قابل شارژ دو ساله

ویزا کارت مجازی-درهمی